Marmara Tente çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente ve branda sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmaktadır.


2005 yılında kurulan Marmara Tente uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.
Özel imalatlarla beraber açılır - kapanır tenteler, kasetli tenteler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Marmara Tente; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 200'den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir.
Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanılır mekanlar sunmaktır. Tüm tente modellerimizde kullandığımız ürünler rüzgar, yağmur ve ağırlık testlerinden başarıyla geçerek, kalitesi ve kullanıma uygunluğu ISO 9001, TUV GS ve CE sertifikalarıyla onaylanmıştır.


Firmamızın tek şubesi Zeytinburnu’ndadır. Farklı yerlerde şubemiz bulunmamaktadır.


Web sayfamız www.marmaratente.com'dur isim hakları üzerinde olan ticaret odasına kayıtlı ilk ve tek firmadır.
Firma ismimizi kullanarak isim benzerliği ile haksız rekabet sağlayan diğer firmalara karşı dikkatli olmanızı önemle tavsiye ederiz.
Buradaki iletişim bilgileri dışında kendini Marmara Tente firma yetkilisi gibi tanıtanlara itibar etmeyiniz.