ZİP PERDE

Zip Perde

Zip Perde Dikey Stor Sistemi,Motorlu Perde Sistemi Estetik gölgeler..


Zip Perde Marmara Tente tarafından dizayn edilerek patenti alınmış dikey tente sistemidir.
Zip kumaşı korumak amacıyla şık bir kaset sistemi ile zenginleştirilmiştir böylelikle açma-kapama sırasında herhangi bir görsel zarar önlenmektedir.
Bu sistem değişik amaçlarla (teras, balkon, bahçe vb.) ya da yağmur ve rüzgârdan korunmak için, basit, güvenli ve de etkili açıp kapama sistemleri gerektiren yapılarda kullanılabilir.
Zip, düzgün, modern ve de temiz çizgileri sevenler için, kompakt (derli toplu) boyutlarıyla, kaset sistemli dikey tente ürünü ile ideal bir çözüm sunar.
Kare şeklindeki kaset sistemi gerçekten fonksiyoneldir. 10x10 cm boyutuyla, Zip mevcut yapılarınızda ve pergola sistemlerinin kenar kısımlarında uygulanabilir.

Teknik Özellikler
Tente kumaşı “Soltis” (delikli dış mekân kumaşı) veya tamamen kapalı polyester kumaşlardan yapılabilir.
Tam anlamıyla düzgün olmayan duvar ve direk gibi yapılarda dahi montajı mümkün kılan teleskopik (iç içe geçmeli) kılavuzlar.
Marmara Tente tarafından üretilen koleksiyonu pergola sistemleri ile tamamlanabilir ya da duvar ve kapı girişlerine monte edilebilir.
Beyaz, fildişi, kahverengi veya antrasit (taş kömürü) grisi renklerinde, alüminyum profilli, tamamlanmış hallerinde de mevcuttur.
The Shy zip sistemi kılavuzlardaki kumaşın gergin ve düzgün durmasını sağlayarak, herhangi bir esneme durumunu engeller.
Tavan ve zemin kısımlarına daha uygun şekilde dizayn edilmiş hava akımı engelleyici fırçalar, rüzgâra karşı daha iyi koruma sağlar.
Ön kısım ve plastik profillerin açılımı ayrıca kaset sisteminin de mükemmel bir şekilde açılıp kapanmasını garanti eder.
Sistem uzaktan kumandalı motor seçeneğiyle kullanılabilir.
Boyutlar
Yükseklik: Min. 150 cm Max. 300 cm En: Min. 150 cm Max. 500
Teknik Resim

PHOTO GALLERY